Cariere

Echipa Meda Consulting se mareste!

Azi, avem urmatoarele posturi disponibile :

Reprezent marketing/vanzari

Candidatul ideal

Experienta in vanzari, de preferat prin telefon
Cunostinte excelente de operare pe calculator si cunoasterea programului Open Office
Cunoasterea limbii engleze, nivel mediu, vorbit si scris
Excelente abilitati de comunicare, negociere, vanzare, un bun lucrator in echipa
Persoana proactiva, orientata catre rezultate masurabile
Abilitati foarte bune de organizare si planificare
Domiciliul in Municipiul Ploiesti

Descrierea jobului

– Contactarea bazei de date in vederea promovarii evenimentelor organizate;
– Dezvoltarea bazei de clienti;
– Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
– Participarea la evenimentele organizate;
– Realizarea planului de vanzari stabilit;
– Mentinerea relatiilor cu clientii si colaboratorii.

Se oferă :
– acces la instruire;
– posibilități de dezvoltare a carierei;
– mediu de lucru profesionist.

1 thought on “Cariere

  1. Buna ziua,
    Sunt interesat de acest post, sunt absolvent al Universitãţii Româno-Americane, Facultatea de Management şi Marketing, sef al promoţiei 1997 si al Universitatii Politehnica din Bucuresti, Facultatea de Automaticã şi Calculatoare, promotia 1981.
    In vanzari am colaborat cu EUROSAVAM, Bucuresti Global Invest, SIVECO, DANTE System, ZEPTER si DESTINE Broker.
    Am avut peste 200 de clienţi cãrora le-am vândut serviciile si produsele societãţilor pentru care am lucrat, acumuland o bogatã experienţã in marketing si management.
    Daca veţi considera ca motivaţia si calificãrile mele corespund cerinţelor, sunt disponibil în orice moment pentru a fi contactat în vederea discutãrii detaliilor unei posibile colaborãri.
    Cu stima,
    Mihail Atineu

Lasă un comentariu

two × four =